Sezonas noslēguma pasākums notiks 20.maijā!

Mūsu pasaule nemitīgi un strauji attīstās – katru dienu mēs pavirzamies par vienu mazu soli tuvāk labākai rītdienai. Un šos mazos soļus, kā arī lielos lēcienus mēs veicam ar jaunās ābeces palīdzību – programmēšanu! Paskatoties sev apkārt Jūs pamanīsiet, ka ir grūti nosaukt lietas, kuru radīšanā vai darbībā netiek izmantota programmēšana, tādēļ varam droši apgalvot, ka programmēšanas iemaņas kļūs arvien svarīgākas cilvēku ikdienā un to izaugsmē. Tad kādēļ gaidīt? Paņem likteni savās rokās un sāc tagad! Jo ātrāk iemācīsies vai palīdzēsi saviem bērniem atklāt šo jauno pasauli, jo vairāk viņi spēs piedalīties šo pārmaiņu procesā. Varbūt kāds pat būs globālu pārmaiņu autors? Galu galā pat daudzi lielākie un grandiozākie atklājumi, un inovācijas ir nākuši arī no viena cilvēka, ja tam ir pareizi instrumenti pie rokas, vai ne? Un nākotnes instruments ir mūsu prāts.

Aicinām IT nozares speciālistus ar bērniem no 10 - 15 gadiem uz mūsu organizēto pasākumu š.g. 20. maijā plkst.19:00 Dizaina fabrikā, Rīgā, Slokas ielā 52.

Pieteikumus gaidīsim līdz 16.maijam. Vietu skaits ir ierobežots.

p.s. Neaizmirstiet paņemt līdzi reģistrācijas kartiņu, kur tiek krāti zīmodziņi par apmeklējumu!


Tehniskie dati par datoru sagatavošanu:

JDK

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk7-downloads-1880260.html

eclipse

http://www.eclipse.org/downloads/download.php?file=/technology/epp/downloads/release/kepler/R/eclipse-standard-kepler-R-win32.zip

Android SDK

http://developer.android.com/sdk/index.html#download

Robocode

http://sourceforge.net/projects/robocode/files/robocode/1.8.2.0/robocode-1.8.2.0-setup.jar/download


Pēc tam jākonfigurē Android SDK un eclipse.

Android SDK jāpieliek moduli:

  • Tools
  • Android 4.3 (API 18)
  • Android 2.2 (API 8)

Eclipsē jāpieliek visi moduli no plugin adreses:

https://dl-ssl.google.com/android/eclipse/