Start(IT) apbalvots konkursā “Balva Cilvēka izaugsmei” kategorijā “Par izcilu ieguldījumu izglītībā”

Sociālās izglītības projekts Start(IT) ieguvis balvu konkursā “Balva Cilvēka izaugsmei” kategorijā “Par izcilu ieguldījumu izglītībā”.

Balvu konkursa “Balva Cilvēka izaugsmei” mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību, kā arī izcelt sociālās atbildības iniciatīvas. Konkursa patrons ir Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un to organizē Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse.

Šogad konkursam tika izvirzīti 63 pretendenti, kas ir līdz šim lielākais saņemto pieteikumu skaits. Izvērtējot pieteikumus, žūrija izvirzīja finālistus četrās kategorijās, kas akcentē ieguldījumu sociālās atbildības, izglītības, veselības un bērnu labklājības jomās.

Uzvarētāju godināšana notika š.g. 15.aprīlī un balvu pasniedza Accenture Latvia vadītājam Maksimam Jegorovam. Start(IT) komandai patiess prieks, ka iesaistītās darba grupas, skolotāju un skolēnu darbu novērtē arī konkurss “Balva Cilvēka izaugsmei”.

Vairāk par balvu: http://www.cilvekaizaugsme.lv/ Godināšanas ceremoniju var noskatīties šeit: http://www.amcham.lv/en/communications/news/430


Atpakaļ