Tehnoloģiiju konference “Cits Kosmoss” 2023 🚀

IT Izglītības fonds 2023. gada 28. novembrī tiešsaistē organizē kārtējo tehnoloģiju konferenci “Cits kosmoss 2023”!

Turpināsim iepriekšējos gados aizsākto tēmu, stāstot un ar praktiskiem piemēriem parādot, kādas profesionālās izaugsmes iespējas paveras, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Izglītības jomas attīstība nav iedomājama bez jaunāko tehnoloģiju un inovāciju pielietošanas. Tas, savukārt, aktualizē digitālo prasmju nepieciešamību skolēniem, skolotājiem un viņu vecākiem. Izglītības jomas pārstāvjiem un ikvienam cilvēkam savas konkurētspējas paaugstināšanai ir jāspēj saskatīt iespējas esošajos apstākļos, lai radītu labāku nākotni mums visiem. Iepazīstot dažādu nozares pārstāvju stāstus, vēlamies iedvesmot jauniešus, pedagogus, vecākus un ikvienu Latvijā, ka Tu vari kļūt par to, ko vēlies.

Aicinām arī Tevi šī gada 28. novembrī plkst. 12:00 pievienoties mums tiešraidē Start(IT) vai Latvijas Nacionālās bibliotēkas Facebook lapā! Tiešraidi būs iespējams vērot arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Youtube kontā.


Reģistrējies pasākumam ŠEIT: https://forms.gle/dHFbeoNPmnSmoe3N6 ,  un esi pirmais, kas uzzina visus jaunumus par konferenci. Tie, kas būs reģistrējušies pasākumam, piedalās izlozē, par iespēju iegūt pārsteiguma balvu.

 

Konferences dalībnieki: 

📌 Zanda Zilgalve

📌 Zanda Arnava

📌 Jānis Grabis

📌 Ģirts Čamanis

📌 Ramona Poreitere

📌 Laura Fjodorova

📌 Kristaps Paļskis

📌 Ieva Dzirkala

📌 Līga Ellere

📌 Juris Ķiploks

📌 Gatis Indrēvics

📌 Kristaps Banga

📌 Terēza Dinula

📌 Miks Dzenis

📌 Oskars Teikmanis

📌 Oskars Raudiņš

📌 Ivars Bahmanis 

📌 Nils Jakrins

📌 Mikus Opelts

 

Konferenci vadīs: Haralds Burkovskis

Konferenci organizē: IT Izglītības fonds

Tiešraidi nodrošina: LNB Komunikācijas departaments

Konferenci atbalsta: eazyBI, Accenture Baltics, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Izglītības un zinātnes ministrija, Pikolo, kafejnīca Pietura

 

 

 


Atpakaļ